Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

25 €

Shtepi pushimi ne qender te Sarandes

  • Adresa: Rruga "Lefter Talo",pallati 69,Apartamenti 11
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 00355692490317
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 18/09/2017 19:44
  • Skadon për: 126 ditë, 2 orë
image
imageimageimageimageimage

Përshkrim

Sarande jepet me qera apartament ne qender te Sarandes
Adresa: Lagjia nr. 1
Rrethi: Sarandë
Kontakt: 00355692490317
Jepet me qera.Apartment 1+1 dhome e kuzhine dhe aneks ne qender te Sarandes, me ballkon me pamje nga deti ,5 minuta nga shetitorja,50m larg plazhit,me 2 televizore dhe 2 air condition( nga 1 ne secilen dhome),kuzhine e kompletuar,banje moderne me lavatrice.Njera dhome ka 2 krevate teke ,dhoma tjeter krevat dopjo.Cmimi 25 euro.I pershtatshem edhe per 3 ose 4 persona.Kontaktoni me nr e tel:0035585223613, 00355692490317

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 54 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 76559a70a33e53b6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total