Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shtepi Pushimi ne Orikum, te mobiluara, parking, 50 m larg detit

  • Adresa: Orikum
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0696865111/0693243861
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/07/2017 10:46
  • Skadon: 12 ditë, 9 orë
IMG-20170703-WA0006
IMG-20170703-WA0002IMG-20170703-WA0007IMG-20170703-WA0011IMG-20170703-WA0003IMG-20170703-WA0008IMG-20170703-WA0005

Përshkrimi

Jepen me qera per pushime apartamente 1+1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhe 50m larg detit kane te siguruar dhe parkim per automjetet.

Prane Portit te Jateve Orikum

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 741595a2b311e6aa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total