Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25 €

Shtepi pushimi ne mal ne Boge, Shkrel, Malesi e Madhe

  • Adresa: Boge, Shkrel, Malesi e Madhe, Albania
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 00355674058999
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 01/06/2017 08:38
  • Skadon: 6 ditë, 6 orë
1
24567

Përshkrimi

Shtepi ne mal ne Boge, Shkrel, Malesi e Madhe.
Shtepia eshte dy kateshe dhe ka te gjitha kushtet. Shtepia ka 3 dhoma nje sallon nje guzhine dhe nje banjo.
Çmimi eshte 25euro
kontakt 00355674058999

Nuk ka tag

117 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 822592f37a3a3517

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total