Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000,000 LEK

Shtepi private Verdove, buze liqenit, 2 km larg Pogradecit

  • Çmimi/m²: 10
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Verdove
  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: 00306936982945
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 03/11/2017 22:37
  • Skadon: 102 ditë, 13 orë
IMG-8e9f0f9f9b46c178d0771efe55a2de1e-V
IMG-eace4e25bfcf4999e843660a72659a84-VIMG-cad530ac698eb9c76c0c7a7b4e962339-VIMG-3fe6afca51f07011d164ca3536808746-VIMG-03a01cc64977f1db727f08afd272a6d7-V

Përshkrimi

Shes shtepi te mobiluar.shtepi 3 kateshe 300m2 dhe 800m2 truall.shtepia ndodhet ne fshatin verdove 2km larg pogradecit. cmimi 100.000.000 cmimi i diskutushem.Mund te me kontaktoni edhe ne Vibere.

Nuk ka tag

226 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 23859fcd312b672b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total