Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Shtepi Private (Okazion) 200 METER LARG URES SE INSTITUTIT

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Tek ura e insitutit, karborant Dako 200 m larg rruges se Pskuqanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675857136
  • Postuar: 17/06/2017 19:38
  • Skadon: 23 ditë, 2 orë

Përshkrimi

OKAZION, PER ARSYE EMIGRIMIT SHITET SHTEPI PRIVATE 200 METER LARG URES SE INSITUTIT. SHTEPIA ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI DHE KA TRUALL RRETH 1 DYNYM, VRESHT RRUSHI.

Nuk ka tag

141 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 193594565a67f45a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total