Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

220,000 €

Shtepi private ne shitje te Kisha e Madhe

  • Çmimi/m²: 597
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Kisha e Madhe
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar në: 01/06/2017 17:04
  • Skadon për: 30 ditë, 8 orë
17759077_10154500333903589_723867689_o
17776888_10154500330423589_580098557_o17776603_10154500332933589_4781232_o17776935_10154500331073589_1714915202_o17778675_10154500330618589_1176618955_o17778962_10154500330568589_695852387_o17778999_10154500333273589_1535121642_o17797155_10154500330478589_729282011_o17797796_10154500331883589_2144430516_o

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin Godard. Prona ka nje siperfaqe totale prej 368 m² ku 231 m² jane oborr dhe 137 m² ndertim per kat (411m² dy kate banim + nje kat bodrum). Shtepia perbehet nga:

*Kati i pare*
– Sallon + Kuzhine
– DY dhoma gjumi matrimoniale
– Dy Banjo

*Kati i dyte ka te njejten planimetri me te parin por eshte i pa perfunduar*

Shtepi ka keto cilesi:
– Ndodhet ne nje zone shume te qete me dalje ne rrugen kryesore Marin Bicikemi.
– Ka oborr me siperfaqe te bollshme
– Shtepia eshte ndertim i ri.
– E shtruar ne pllake kati i pare.
– Ndodhet pak metra larg ‘Kishes se Madhe”
– Eshte e pajisur me bodrum ne katin e pare qe mund te sherbeje si depo ose garazh.

CMIMI 220.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 83 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 95158e519d23c2f3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total