Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000,000 LEK

Shtepi private ne shitje ne Shkoder

  • Çmimi/m²: 50000
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Filip Shiroka
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi
  • Postuar: 05/09/2017 19:31
  • Skadon: 61 ditë, 20 orë
DSCF6638
DSCF6639DSCF6640DSCF6641

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me adrese: Rruga Filip Shiroka, nje nga lagjet me te vjetra te Shkodres, prona gezon nje siperfaqe prej 300m², nga te cilat 100m² jane siperfaqe banimi (100 m² kati I-re + 100m² kati i II-te), 100m² oborr dhe 100m² bahce.

Cilesi te kesaj shtepie:
– Oborr te bollshem dhe te gjelberuar, i pajisur me pus te vjeter.
– Pjeserisht e mobiluar.

*SHTEPIA GEZON CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE*

🏷️ CMIMI 15’000’000 Leke *I NEGOCIUESHEM*

▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

535 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 78359aedf4622f74

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total