Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

69,000 €

Shtepi private ne shitje ne Bahcallek/Shkoder

  • Çmimi/m²: 230
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rrugica te Hotel Ambasador, Bahcallek
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar në: 01/06/2017 17:04
  • Skadon për: 2 ditë, 3 orë
30
323334353637383940

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me vendodhje: Bahcallek, rrugica perballe hotel “Ambasador”. Shtepia eshte nje ndertese e re II-kateshe me nje siperfaqe totale prej 300 m² (kati I-re + II-te dhe oborri).
Kati I-re perdoret si garazh ose magazine.
Kati II-te eshte i banimit dhe perbehet nga:
-dy dhoma gjumi
-dhome ndenje + kuzhine
-ballkon
-koridor i bollshem.

– Tarraca eshte e izoluar, per mbrojtje ndaj lageshtires.
– Eshte nje prone mjaft e pershtatshme per familjare, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
– Ndodhet ne nje lagje te banuar nga familjare.

CMIMI 69’000 € (230€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 588 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2385904c41cd0871

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total