Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

23,000 LEK

Shtepi private me qera ne Rr. Sadik Petrela

  • Adresa: Rr. Sadik Petrela
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 66 ditë, 2 orë
1
3 (2)3456

Përshkrim

Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ne Rr. “Sadik Petrela”. Shtepia eshte 2-kateshe dhe kati i dyte eshte i mobiluar. Ka ne perberje 3 dhoma, 1 tualet, nje ballkon. Ka nje oborr te jashtem te mbjelle me peme, te rrethuar dhe sistemuar. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN280617-01
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 86 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4905954ecb936c32

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total