Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

Shtëpi private dy katëshe në shitje

  • Çmimi/m²: 597,82
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0666666765
  • Postuar: 03/10/2017 16:31
  • Skadon: 56 ditë, 9 orë
1
23567

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 368 m² ku 231 m² janë oborr dhe 137 m² ndërtim për kat (411m² dy kate banim + një kat bodrum). Shtëpia përbëhet nga: ✅ Kati i parë – Sallon + Kuzhinë – Dy dhoma gjumi matrimoniale – Dy Banjo ✅Kati i dytë ka të njëjtën planimetri me të parin por është i papërfunduar. ✔️Shtëpia ka këto cilësi: – Ndodhet në një zonë shumë të qetë me dalje në rrugën kryesore “Marin Bicikemi”. – Ka oborr me sipërfaqe të bollshme. – Shtëpia është ndërtim i ri. – Kati i parë është i shtruar në pllakë. – Është e pajisur me bodrum në katin e parë që mund të shërbejë si depo ose garazh. 🏷️ÇMIMI 220.000 € 🔈 * I NEGOCIUESHËM* ——————————– ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

361 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22459d39f3d26da8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total