Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

96,296 €

Shtepi private 3+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 97
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Kiras, rruga 1 Qershori
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 01/06/2017 17:05
  • Skadon: 5 ditë, 8 orë
15492477_1553497297999971_6964103050751448515_n
15540909_1553497247999976_3842519612129957028_o15578535_1553497234666644_4301344466897114060_n15578961_1553497227999978_1917504708032999788_n15585338_1553497251333309_4183580285716387259_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Sipërfaqja totale e kësaj prone shkon në 990 m², ku 130m² jane ndërtim dhe pjesën tjetër të sipërfaqes e zë oborri, qe përbën rreth 860 m².

Cilësi të kësaj vile:
– Ka një ndarje shumë të mirë të dhomave
– Është e shtruar e gjitha në pllake
– Ka një papafingo 55m² që përbën katin e dytë
– Dritare duralumin

ÇMIMI 130 MILION LEKË (I NEGOCIUESHËM)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

116 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 17158e3bd76e99a3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total