Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

SHTEPI PRIVATE 3+1 NE SHITJE. VELIPOJE

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: VELIPOJE
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: SUN REAL ESTATE
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/07/2017 10:58
  • Skadon: 14 ditë, 2 orë
veli15
veli1 - Copyveli2 - Copyveli4veli9veli12veli16veli17

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private I kateshe te ndodhur ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 250 m², ku 100m² jane ndertim dhe 150m² oborr.
Shtepia ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Dhome ngrenie
– Kuzhine
– Dy dhoma gjumi
– Dy banjo

Cilesi te tjera te kesaj vile:
– Mundesi ndertimi per nje kat te dyte pasi ekzistojne shkallet lidhese
– E pajisur me planimetri dhe projekt te gatshem ndertimi
– E gjithe shtepia eshte e shtruar ne pllaka
– Ofrohet per shitje krejtesisht e mobiluar
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalje ne rruge kryesore
– Oborr te bollshem dhe te rrethuar
– Vend per parkimin e nje makine
– Kondicioner ne dhomen e gjumit matrimoniale
– Oxhak funksional ne sallon
– Kuzhina e pajisur me sobe, mikrovale, frigorifer
– Gjithashtu eshte e pajisur me lavatrice

*Shtepia eshte e pajisur me hipoteke*

*CMIMI 100’000 €
(400 €/M²)

*INEGOCIUESHEM*

– Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 36959609e9864a90

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total