Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Shtëpi private 2+1 në shitje

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: lagjja "Mark Lula"
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0666666765
  • Specifikimet: I mobiluar
  • Postuar: 02/10/2017 14:26
  • Skadon: 54 ditë, 23 orë
1
234568

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga: ✅ Kati i I: – 2 dhoma gjumi – sallon + kuzhinë – banjo – koridor – verandë ✅ Kati i II: – 2 dhoma gjumi – banjo – koridor – ballkon ✅Kati i III përbëhet nga papafingo. ✅Cilësi të shtëpisë: – dritare duralumin – dyer druri i presuar – e shtruar me pllakë – garazh (mundësi parkimi ) 🏷Çmimi 90.000 € ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 90759d22fc9ef34e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total