Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

shtepi private 2+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 598
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Shkoder, Rr Justin Godard
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 28/07/2017 12:59
  • Skadon: 31 ditë, 20 orë
2
3457817758214_1687414644608235_8980059422383600673_o7

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin Godard. Prona ka nje siperfaqe totale prej 368 m² ku 231 m² jane oborr dhe 137 m² ndertim per kat (411m² dy kate banim + nje kat bodrum). Shtepia perbehet nga:

✅ Kati i pare
– Sallon + Kuzhine
– DY dhoma gjumi matrimoniale
– Dy Banjo

*Kati i dyte ka te njejten planimetri me te parin por eshte i pa perfunduar*

✔️Shtepia ka keto cilesi:
– Ndodhet ne nje zone shume te qete me dalje ne rrugen kryesore Marin Bicikemi.
– Ka oborr me siperfaqe te bollshme
– Shtepia eshte ndertim i ri.
– E shtruar ne pllake kati i pare.
– Ndodhet pak metra larg ‘Kishes se Madhe”
– Eshte e pajisur me bodrum ne katin e pare qe mund te sherbeje si depo ose garazh.

🏷️ÇMIMI 220.000 €

🔈 * I NEGOCIUESHEM*

——————————–
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

82 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 878597b18e972cf2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total