Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 €

shtepi private 2+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 539
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: ura dervishbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/07/2017 16:58
  • Skadon: 25 ditë, 15 orë
u1
u2U4U5U6U7U8U9

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.
Hyrja ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 2 dhoma
– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.
– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.
– E shtruar e gjitha ne pllake.
– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.
– Dyert e brendshme prej druri.
– Dritaret dopio-xham.
– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.
– E pajisur me hipoteke.

🏷️ÇMIMI: 70’000 €

———————————————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:

📱+355 666 666 765
📱+355 695 292 667
ose
📞+355 22 247 570

▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

110 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 178597213e4dd8fe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total