Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

190 LEK

Shtepi private 1+1 me qera prane Qytetit Student, Tirane

  • Adresa: Rr. Todi Shkurti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: dashi-b@hotmail.com / 0682147383 / 0693071038
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar në: 13/09/2017 19:05
  • Skadon për: 192 ditë, 6 orë

Përshkrim

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m
mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 1 dhome dhe guzhine. Shtepia eshte e mobiliuar ( divane,komedina,televizor etj..) ,ka parking dhe bace. Stacioni i autobuzit ndodhet prane shtepis. Cmimi eshte 190 mij leke te vjetra. Shtepia eshte e pershtashem per 2/3 studenta ose cift. Klientet qe do ofrohen, duhet te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthehet nese nuk esht demtuar gje ne ambient.

Info: dashi-b@hotmail.com
0682147383 / 0693071038
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 33 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 56159b96544ca454

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total