Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

Shtepi ne shitje, ndertime shume cilesor, Lagjia 16 Korce

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Lagjia 16 Korce
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0693234431
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/09/2017 15:22
  • Skadon: 51 ditë, 7 orë
2
1345678

Përshkrimi

Shitet vile me dertim shume cilesor me sip totale 550 me nga te cilat 200 jane ndertim, me sistem ngrohje dhe shume afer qendres se Korces. Shtepia eshte e perbere nga 5 dhoma gjumi 1 sallon ndenje 1 guzhine gatimi, 2 tualete me oborr para e pas shtepise , garzhd.
Tel
0693234431
0695841029

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 10959ca50b1b12f3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total