Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

127,000 €

Shtepi me verande dhe me Oborr, ne shitje! Gjiri i Lalzit, Fahati Turistik Lura 3, Durres

  • Çmimi/m²: 950
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Gjiri i Lalzit, Fshati Turistik Lura 3, Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695222202
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/10/2017 19:31
  • Skadon: 90 ditë, 16 orë
IMG_2486
IMG_2485IMG_2487

Përshkrimi

Prone ne shitje!
Prona perbehet nga:
Apartament 70 m2
Verande 30 m2
Oborr 75 m2
Prona ndodhet ne fshatin turistik “Lura 3”, ne Gjirin e Lalzit – Durres – Shqiperi.
200 metra nga bregu i detit. Infrastruktura perreth, eshte mjaft e mire dhe ambjenti i mire-organizuar ne formen e nje resort-i.
Per info te metejshme na kontaktoni ne nr e telefonit.

Nuk ka tag

263 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14459ecd4ef05e45

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total