Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,900,000 LEK

Shtepi Gjirokastrite ne shitje, lagja Palorto midis shtepis se Kadares,Enver Hoxhes dhe Skendulajve

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Gjirokaster
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: 0696014667
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar
  • Postuar: 22/10/2017 14:16
  • Skadon: 57 ditë, 15 orë

Përshkrimi

Shitet shtepi(vile 3 kateshe) egzistuese lagja Palorto midis shtepis se Kadares,Enver Hoxhes dhe Skendulajve.e rikostruktuar dhe e mirmbajtur.

Nuk ka tag

135 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 68959ec86f163c4d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total