Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

55,000 €

Shtepi e kohes se pavarsise 1920, Kati dyte, Sarande – SHITET

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rr Onhezmi sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693646355
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 06/07/2017 08:27
  • Skadon: 10 ditë, 14 orë
Capture ok
WhatsApp Image 2017-07-05 at 23.07.16WhatsApp Image 2017-07-05 at 23.19.57WhatsApp Image 2017-07-05 at 23.20.48

Përshkrimi

Shitet kati i dyte i nje shtepie private te vjeter te vitit 1920. Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore te qytetit. 80 m2. kati 2.
Eshte karakteristike e kohes se pavarsise, me hipoteke dhe truall te perbashket me poseduesin e katit te pare 128 m2

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 683595d6acf6449e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total