Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

210 LEK

Shtepi 2+1 me qera tek Qyteti Student, Tirane

  • Adresa: rruga Todi Shkurti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: dashi-b@hotmail.com – 0682147383 / 0693071038
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar në: 13/09/2017 17:45
  • Skadon për: 76 ditë, 11 orë

Përshkrim

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m
mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 2 dhoma dhe guzhine. Shtepia eshte e mobiliuar ( divane,komedina,televizor etj..) ,ka parking dhe bace. Stacioni i autobuzit ndodhet prane shtepis. Cmimi eshte 210 mij leke te vjetra. Shtepia eshte e pershtashem per 4 studenta por edhe per familjar. Klientet qe do ofrohen, duhet te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthehet nese nuk esht demtuar gje ne ambient.

Info: dashi-b@hotmail.com
0682147383 / 0693071038
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 295 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5265962a5e8441dd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total