Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, ofron vend pune Arkitekt/e

  • Profesioni: Arkitekt
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Shoqeria "GR Albania" sh.p.k, ofron vend pune Arkitekt/e
  • Postuar: 20/11/2017 16:29
22cafa4f-9f50-4879-b953-1b1f457364a7-large

Përshkrimi

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, Planning and Environmental Consulting, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një arkitekt/e.

Kërkesat që duhet të përmbushë aplikanti/aplikantja:

1. Të ketë mbaruar studimet në Arkitekture,
2. Të ketë njohuri të avancuara programet profesionale Autocad, 3D Max, Photoshop (preferohet dhe Revit) etj.
3. Të ketë eksperiencë në projektim
4. Të ketë njohuri shume të mira të gjuhës angleze
5. Të ketë aftësi organizimi dhe menaxheriale të projektit

Detyrat e punës që do të përmbushë:

1. Projektim arkitektonik, kryesisht projekte industriale
2. Përshtatje e projekteve të tjera teknike
3. Përgatitje e relacioneve teknike

Të interesuarit të dërgojnë:

1. Curriculum vitae, ne gjuhen angleze, ku të theksojnë eksperiencen në projektim,
2. Letër motivimi,
3. Portfolio me punët më të mira.

Aplikimet mund të dërgohen elektronike në adresën: planifikimi@gralbania.com

Afati i dërgimit të aplikimeve data 04 Dhjetor 2017.
Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

GR Albania ju uron sukses!

Nuk ka tag

171 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7595a12f3103e7c6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total