Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, ofron vend pune Arkitekt/e

  • Profesioni: Arkitekt
  • Adresa: Njësia Bashkiake nr. 5, Rruga “Andon Zako Çajupi”, Ndërtesa nr. 3, Hyrja nr. 11, Kati nr. 3, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: planifikimi@gralbania.com
  • Postuar: 28/02/2018 17:15
  • Skadon: 166 ditë, 3 orë
22cafa4f-9f50-4879-b953-1b1f457364a7-large

Përshkrimi

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, Planning and Environmental Consulting, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një arkitekt/e.

Kërkesat që duhet të përmbushë aplikanti/aplikantja:

1. Të ketë mbaruar studimet në Arkitekture,
2. Të ketë njohuri të avancuara programet profesionale Autocad, 3D Max, Photoshop (preferohet dhe Revit) etj.
3. Të ketë eksperiencë në projektim
4. Të ketë njohuri shume të mira të gjuhës angleze
5. Të ketë aftësi organizimi dhe menaxheriale të projektit

Detyrat e punës që do të përmbushë:

1. Projektim arkitektonik, kryesisht projekte industriale
2. Përgatitje e relacioneve teknike

Të interesuarit të dërgojnë:

1. Curriculum vitae, ne gjuhen angleze, ku të theksojnë eksperiencen në projektim,
2. Portfolio me punët më të mira.

Aplikimet mund të dërgohen elektronike në adresën: planifikimi@gralbania.com

Afati i dërgimit të aplikimeve data 30 Mars 2018.
Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

GR Albania ju uron sukses!

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3635a96767fd1dd2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total