Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Shitje njesi biznesi, perballe shkolles Petro Nini Luarasi

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Tirana e re perballe shkolles Petro Nini
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676047444 dhe 00306932779749
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/10/2017 11:37
  • Skadon: 91 ditë, 7 orë

Përshkrimi

shitet njesi ne tiranen e re perballe shkolles petro nini luarasi ne katin e dyte

Nuk ka tag

137 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16259ef0485ab7ca

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total