Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Shitet/Jepet me qera vile ne Mjull Bathore.

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Mjull Bathore
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 65 ditë, 3 orë
a
bcddsdsdsffffffffinterierinteriera

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera vile luksoze 4-kateshe ne zonen e Mjull Bathore. Ka siperfaqe trualli 761 m2 dhe siperfaqe ndertimi 670 m2. Ka ambiente parkimi, sauna, pishine etj. Vila ofron pamje te mrekullueshme te zones, qetesi dhe relaks e mbi te gjitha siguri maksimale. Eshte ne perfundim te punimeve. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i shitjes – 1000 euro/m2

Cmimi qerase – 6000 euro/muaj

AZ180817-02

Shitet/Jepet me qera vile ne Mjull Bathore.

Nuk ka tag

49 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 543599e8bda13d4b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total