Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Shitet/Jepet me qera vile ne Mjull Bathore

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Mjull Bathore
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 17/01/2018 16:50
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
1 (1) (1)
1 (2)1 (3)1 (4)kat 0kat 1kat 2kat 3

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera vile luksoze 4-kateshe ne zonen e Mjull Bathore. Ka siperfaqe trualli 717 m2 dhe siperfaqe ndertimi 415 m2. Ka ambiente parkimi, pishine etj. Vila ofron pamje te mrekullueshme te zones, qetesi dhe relaks e mbi te gjitha siguri maksimale. Eshte ne perfundim te punimeve. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i shitjes – 1000 euro/m2

Cmimi qerase – 4000 euro/muaj

AZ180817-03

Shitet/Jepet me qera vile ne Mjull Bathore

Nuk ka tag

219 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 100599e8cc81ce30

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total