Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

93,600 €

Shitet/Jepet me qera dyqan prane Kopshtit zoologjik

  • Çmimi/m²: 1800
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rr. Shyqyri Brari, Kopshti zoologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 26 ditë, 6 orë
1
23

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera dyqan prane Kopshtit zoologjik, ne Rr. “Shyqyri Brari”. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, ka siperfaqe 52 m2. Eshte i pajisur me fasada te jashtme xhami, i shtruar me parket laminat. Punimet jane teper cilesore dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka hapesire funksionale dhe mund te pershtatet per aktivitete te ndryshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone ne zhvillim. Eshte i pajisur me dokumenta dhe cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Shitje – 1800 euro/m2

Qera – 250 euro/muaj

AZ110717-01

Shitet/Jepet me qera dyqan prane Kopshtit zoologjik

Nuk ka tag

62 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 543596c8adc18d0e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total