Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

360,000 €

Shitet/Jepet me qera dyqan prane Fakultetit Juridik

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rr. Milto Tutulani,
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 43 ditë, 21 orë
1
2356

Përshkrimi

Shitet/Jepet me qera dyqan ne Rr. “Milto Tutulani”, prane Fakultetit Juridik. Dyqani ka siperfaqe 165 m2, ndodhet ne katin zero, ka ne perberje 2 tualete. Eshte perdorur me pare si ambient lokali, eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Ka siperfaqe te bollshme dhe funksionale per aktivitet te ndryshme biznesi. Eshte nje mundesi e mire investimi ne zonen ne te cilen ndodhet. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i shitjes – 360 000 Euro

Cmimi i qerase – 1300 Euro/Muaj

AZ070817-01

Shitet/Jepet me qera dyqan prane Fakultetit Juridik

Nuk ka tag

67 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 166598b073a08090

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total