Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,600 €

Shitet/Jepet me qera dyqan ne zonen e Kopshtit zoologjik

  • Çmimi/m²: 1800
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 22 ditë, 2 orë
1
2345

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera dyqan prane Kopshtit zoologjik, ne Rr. “Shyqyri Brari”. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, ka siperfaqe 67 m2. Eshte i pajisur me fasada te jashtme xhami. Ka hapesire funksionale dhe mund te pershtatet per aktivitete te ndryshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone ne zhvillim. Eshte i pajisur me dokumenta dhe cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Shitje – 1800 euro/m2

Qera – 250 euro/muaj

AZ110717-02

Shitet/Jepet me qera dyqan ne zonen e Kopshtit zoologjik

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 350596c9909463c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total