Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,800 €

Shitet/jepet me qera dyqan ne Kombinat

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rruga e Qelqit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 20/11/2017 16:40
  • Skadon: 19 orë, 16 min
1
234

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera dyqan ne Kombinat ne Rrugen e qelqit. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, ka siperfaqe 34 m2 dhe ne perberje ka 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Per viziten ne prone na kontaktoni.

Cmimi i shitjes – 1200 euro/m2 ( i negociushem)

Cmimi i qerase – 13000 leke

AZ220617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

118 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 155594d1861ee03f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total