Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

175,000 €

Shitet/Jepen me qera zyra prane Sheshit Willson

  • Çmimi/m²: 2500
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Ymer Kurti, sheshi Willson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 20 ditë, 4 orë
1
2456

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera ambient per zyra tek Sheshi Willson prane postes Nr 8. Ambienti ka siperfaqe 70 m2, eshte i ndare ne dy pjese dhe ndodhet ne kat te 2-te te nje qendre biznesi. Ka hapesira te bollshme, funksionale dhe te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Per detaje dhe viziten ne prone na konatktoni!

Shitje – 2500 euro/m2

Qera – 500 euro/muaj

AN110717-01

Shitet/Jepen me qera zyra prane Sheshit Willson

Nuk ka tag

79 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6155969da773b511

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total