Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,000 €

SHITET VW GOLF 5, 1.9 TDI 2005 AUTOMAT I ARDHUR NGA GJERMANIA

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682566666
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 12/07/2017 23:12
  • Skadon: 16 ditë, 20 orë
IMG_4237
IMG_4239IMG_4253IMG_4246IMG_4242IMG_4238IMG_4240IMG_4264IMG_4257IMG_4244

Përshkrimi

GOLF 5 TDI 1.9 AUTOMAT I ARDHUR NGA GJERMANIA ,167.000 – 170.000 KM , DOKUMENTA TE PRERA PER 1 VIT, DISQE ALUMINI 17 , GOMAT TE 4 TE REJA CONTINENTAL TE VITIT 2014, AUTOMAT & TIPTRONIC , TIMON HIDRAULIK, SENSORE PARKIMI, KONDICIONER, AIRBAG, ESP, ABS, SISTEM ALARMI, CD, XHAMA ELEKTRIK, MBYLLJE DHE HAPJE ME PULT SI PER MAKINEN ASHTU DHE PER XHAMAT, TAPICERIA SHUME E PASTER ,MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHJE, NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, SHUME EKONOMIKE , ( JANE NDRUAR ME DATE 10 MAJ 2017 VAJ & FILTRA KOMPLET SI DHE RRIP MOTORRI “KIT”) ESHTE E GATSHME PER CDO PROVE , TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E CEL : +355682566666

Nuk ka tag

191 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 598596680748c559

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total