Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,600 €

Shitet VW Golf 4 me portobagazh.

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682016763
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 31/01/2018 13:47
  • Skadon: 69 ditë, 6 orë
Capture1
Capture2Capture3Capture4Capture5Capture6

Përshkrimi

Shitet VW Golf 4, 2.0 benzine 8 valvola me kambio manuale ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me prejardhje nga Zvicra e targuar ne Shtator 2017. Konsumi 6L/100KM ne autostrade. Makina ka 4 goma te reja. Me kondicioner, frenat e para dhe te prapme me disk. Jane vendosur te reja: kandele, fije kandelesh dhe pakete distribucioni ne dhjetor 2017. Jane bere te gjitha sherbimet ne 208541 km.

Nuk ka tag

329 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6155a71b136e8b3f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total