Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,700,000 LEK

Shitet VW golf 3 1.9 diesel.

  • Viti i prodhimit: 1996
  • Kilometra: 0 Km
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682016763
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 12/08/2017 10:12
  • Skadon: 49 ditë, 17 orë
IMG-20161228-WA0000
IMG-20161228-WA0001IMG-20161228-WA0003

Përshkrimi

Makina eshte me kondicioner, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te paguara deri ne Prill 2018. Shitet pasi na duhet nje makine me e madhe.

Nuk ka tag

112 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 474598eb84824654

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total