Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,000 €

Shitet Volvo XC90 7 Vende

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: +386 49 678 958
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 18/04/2018 13:57
received_311809452611339
20180405_14082320180405_14085920180405_140952IMG_20170706_181746IMG_20170502_173214_06620180405_140751IMG_20170913_181651IMG_20170423_141401

Përshkrimi

2.4 Diesel e ardhur nga Zvicra posedon të gjitha të dhënat e servisimeve. Gjendet në Kosovë.
Automatik
7 Sedilje Lëkurë
4X4 funksionale
Klimë funksionale
Navigacion
Tërheqës për Rimorkio
Komanda në timon
Telefon të integruar
Alarm për ndezje autonome
Xhamat dhe pasqyrat me mbyllje elektronike
Transportin me karrotec deri në kufi e bëj unë
Kontakt në Viber dhe WhatsApp
+38649678958

Nuk ka tag

540 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6735ad7071460360

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total