Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Shitet volkswagen passat dhjetor 2001 nafte 1.9 DI e kuqe

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698757760
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 06/06/2017 18:32
  • Skadon: 13 ditë, 15 orë
WonderCamera_1477752497515
WonderCamera_1477752479872WonderCamera_1477752288203WonderCamera_1477752232793WonderCamera_1477752197735

Përshkrimi

Shitet volswagen pasat dhjetor 2001 nafte 1.9 DI e kuqe me te gjitha sherbimet e kryera se fundi .dhe letra te rregullta

Nuk ka tag

177 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 475936d9023b078

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total