Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,200 €

shitet volkswagen golf viti 2004 2005 6 marsha tdi 4motion e sapo ardhur nga Gjermania

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695858191
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Disqe alumini
  • Postuar: 10/06/2017 21:03
  • Skadon: 22 ditë, 4 orë
20170609_142858
20170609_14285820170609_19453020170609_19434220170609_19462520170609_194646

Përshkrimi

shitet volkswagen golf viti 2004 2005 6 marsha tdi 4motion e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkëlqyer si gjenerikë dhe motorrike makina asht shume e mbajtur makina posedon amortisator sportiv timon soprtiv disqe origjinale me dogane te paguar gati per cdo lloj prove per informazioni kontaktoni ne numrin e tel ose ne email se ndodhem jasht vebdit per momentin faleminderit

Nuk ka tag

184 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 536593be15cb1036

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total