Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450,000 €

Shitet vile trekateshe ne Korce e pershtashme per zyra ose Hotel 450 000 eur e diskutuar

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Korce
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699207059
  • Specifikimet: Pranë qendrës
  • Postuar: 29/09/2018 19:08
FotoNdertesa

Përshkrimi

Shitet vile tre kateshe, tek sheshi para Bashkise Korce, e pershtatshme per zyra ose hotel.
Ndertesa ka 170 m katror ndertim ne nje siperfaqe trualli totale prej 309 m katror.
Kati i pare ka tre dyqane.
Kati i dyte dhe i trete jane ambiente zyrash, aktualisht te dhena me qera per shkolle.
Katet e dyta dhe te treta jane te pershtatshme per tu ndarje ne 6 zyra secili kat ose dhoma hoteli me mundesi pershtatje per cdo dhome me banje brenda pa shume modifikime.
Mundesi pershtatje te katit te katert ne papafingo i cili mund te perdoret per magazinim / tharje nese objekti do shihet per hotel.
Prona ka nje oborr prej 120 m katror i cili mund te shfrytezohet per lokal te brendshem per hotelin apo cfaredo lloj investimi.
Prona eshte e pozcionuar ne nje zone me mjaft levizje ne qender te Korces, nje mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 450 000 eur e diskutuar.

Cel 0699207059

Nuk ka tag

262 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3495a8be62fd8137

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total