Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400,000 €

Shitet Vile, tek Kompleksi Dinamo Tirane

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Bilal Golemi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697763141
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 10:51
  • Skadon: 60 ditë, 12 orë
1
23456

Përshkrimi

Shitet Vile, tek Kompleksi Dinamo Tirane, 400.000 Euro

Rruga Bilal Golemi, Shitet Vile 2 kateshe, Siperfaqe ndertimi 258 m2, (cdo kat nga 129 m2) , me oborr, hapesire per parkim makine , dhe 2 Dyqane ne total 30 m2 , te dhena me qera, te perfshira ne cmim.

Dokumentacion i rregullt, e rivleresuar ( 50.000.000 leke te reja, vlera shteterore sipas references). Zone e qete dhe pozicion shume i mire. Cmimi: 400.000 Euro . Tel. 069 77 63 141 – Albaprona

Nuk ka tag

271 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 59359d1fd802c005

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total