Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

Shitet Vile prej 560m2 ne Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Kardinal Mikel Koliqi
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 05/06/2017 18:09
  • Skadon: 12 ditë, 22 orë
oie_EP0sGSYt7QxH
oie_VSM5rJWF1KxUoie_8CDyc9KYvrQuoie_kQbo0OK7QH46oie_wxAL4jaEqbhCoie_y5qmPmM3Vsddoie_ydfK9Xjhv2cHoie_f5j2YXxXTdQaoie_rdgs4fgGASwBoie_V9111DVhnlxr

Përshkrimi

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin

Shitet Vile 3-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 506 m², me vendodhje ne oborrin e shkolles “Branko Kadia” ( ku kane dhe hyrje te perbashket ). Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 440 m² i ndare ne 3 kate.

Kati i pare ofron nje hapesire prej 220 m² i cili perbehet nga:
– 2 dhoma gjumi
– sallon ( dhome ndenje )
– dhome ngrenjeje
– kuzhine
– banjo ( me dush )
– verande
– garazh ( 30 m² )

Kati i dyte ofron nje hapesire prej 180 m² i cili perbehet nga:
– 3 dhoma gjumi
– dhome magazine ( depo )
– banjo ( me dush )
– 2 ballkone

Kati i trete ofron nje hapesire prej 40 m² i cili perbehet nga:
– 1 dhome gjumi
– zyre
– banjo ( me dush )
– ballkon

E gjithe vila ka nje dizajn shume funksional ne shperndarjen e hapesirave te brendshme dhe ne perfitimin e drites se diellit.
Oborri perreth eshte shume i mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme ku ofrohen kende te ndryshme relaksi.

Cilesi te Viles:
– eshte e shtruar e gjitha ne pllake
– dritare duralumini dopioxham ( me grila te jashtme )
– dyer druri
– oborr i bollshem me gjelberim
– mundesi parkimi

Cmimi 220.000 € (230.000 € e kompletuar)

Nuk ka tag

3008 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 17757502b3e9a2be

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total