Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

340,000 €

Shitet vile PANORAMIKE tek Kodra e Diellit

  • Çmimi/m²: 990
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 17 ditë, 1 orë
v26
v25v24v23v22v21v20v19v18v16

Përshkrimi

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Center. Ne kryqezim te rruges qe vjen pergjate rezidences Kodres se Diellit dhe rruges qe zbret nga Eleonoren. Me pamje teper panoramike dhe fantastike. Ajer i paster.Larg dhe afer Tiranes.

Kati i pare (perdhe) i viles eshte 126 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh, guzhine vecmas dhe verande nga para 250 m2. Ambienti para Viles eshte me gure dekorativ, anash me pisha te larta mbi 8 m dhe lule shumngjyreshe. Nga prapa ndodhet nje dyqan me hyrje me vete, nga rruga. Dyqani nga pas mund te punoj si i pavarur nga pjesa tjeter, duke qene me hyrje indipendente.
Kati i dyte dhe i trete kane hyrje indipendente anash viles gje qe ben te mundur edhe ndarjen e ketyre dy kateve me katin e pare, duke sjelle panvarsine dhe ndarjen e kateve per shfrytezimin e plote te tyre edhe me funksione te ndryshme.

Kati i dyte ka nje siperfaqje prej 126 m2 me dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, sallon i madh, si dhe vernade e madhe.
Kati i trete eshte nje mrekulli e vertete me pamjen fantastike ku mund te shihet e gjithe Tirana. Ajo perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe nga nje verando e madhe qe te jep mundesine te shijosh pamjen qe ta mundeson zona,
Vila ka shume punime extra te kushtueshme e mjaft cilesore. E gjithe vila ka nje siperfaqje ndertimi prej 342 m2 dhe siperfaqje tualli prej 300 m2. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 340.000 euro (i diskutueshem).

Nje investim qe ja vlen per nje qe ja di vleren kesaj vile. Cdokush mund ta ktheje kete vile edhe si benefit privat duke e dhene katin e pare me qera (per lokal, dyqan, klinik etj) dhe duke banuar tek dy katet e siperme.

Qetesia, siguria, pastertia dhe plot favore te tjera e bejne kete vile te pakrahasueshme, dhe e kthejne ne nje investim qe nuk mund ta gjesh ne asnje vend tjeter.

CMIMI: 340.000 euro (i diskutueshem)

Nuk ka tag

540 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 829597874d52f8d5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total