Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

130,000 €

Shitet Vile Ne Yzberisht

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Ne Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 35 ditë, 5 orë
Shitet Vile Ne Yzberisht - Fotografia 1Shitet Vile Ne Yzberisht - Fotografia 2Shitet Vile Ne Yzberisht - Fotografia 3

Përshkrim

Shitet Vile Ne Yzberisht
Shitet Vila 2 kateshe ne Yzberisht, secili kate ka siperfaqje prej 90 m2 dhe ne total siperfaqja e viles eshte 180 m2. Vila ka siperfaqje trualli 300 m2. Kati i pare i saj ka nje sallon te madhe, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, nje korridor te brendshem dhe nje te jashtem. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, nje banjo, nje korridor dhe nje ballkon. Vila eshte me hipoteke. Shitet per nje cmim teper te favorshem per 130.000 euro.
Cmimi: 130.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja e ndertimit:180 m2
Siperfaqja e truallit: 300 m2
Kate: 2
Tipi I Prones: Vile
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Yzberisht

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 160 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 673592f35584475b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total