Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

17,000 €

Shitet Vile ne Ksamil

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Ksamil Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/06/2017 13:18
  • Skadon: 31 ditë, 17 orë
Shitet-Vile-ne-Ksamil (2)
Shitet-Vile-ne-Ksamil (3)Shitet-Vile-ne-KsamilShitet-Vile-ne-Ksamil (1)

Përshkrimi

Shitet vile ne ksamil me certifikate pronesie me siperfaqe trualli 500m2+200 m2 parkim funksional per vilen.
Ne mes te ajrit te paster dhe qetesise vila ofron nje kopesht me lule te ndryshme.

Mund te na kontanktoni ne nr: 0699238033 viber whats up per nje vizite ne prone jeni te mirepritur

Nuk ka tag

156 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 804594e4a5c2b272

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total