Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

130,000 €

Shitet Vile karabina ne Selite

 • Çmimi/m²: 440
 • Sipërfaqja (m²): mbi 300
 • Adresa: Selite
 • Rrethi: Tiranë
 • Kontakt: +355695406860
 • Specifikimet: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
 • Postuar në: 21/09/2017 14:54
 • Skadon për: 184 ditë, 7 orë
vile karabina
vile karabinavile karabina

Përshkrim

Shitet vile karabina ne Selite, buze rruge. Siperfaqja e truallit eshte 180 m2. Mbi kete truall eshte ndertuar nje vile e cila eshte karabina. Siperfaqja totale e viles eshte 338.6 m2, ku kati perdhe ka nje siperfaqje prej 111.4 m2, kati i pare i banimit ka nje siperfaqje prej 113.6 m2 dhe kati i dyte i banimit ka nje siperfaqje prej 113.6 m2, plus tarace me te ngritur anash (h=1.5 m) me siperfaqje 90 m2. Vila ndodhet ne nje vend teper panoramik. Vila eshte buze rruge, ku e ben qe kati perdhe mund te perdoret edhe si ambient biznesi. Shitet per nje cmim teper te leverdisshem, per vetem 130.000 euro (i diskutueshem).

CMIMI:130.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 338.6 m2
Kate: kati perdhe + 2 kate
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Selite

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 31 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 42559aee2c518bea

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total