Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,600,000 €

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: tek Kompleksi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 44 ditë
vile kompleksi

Përshkrim

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo me siperfaqje nga 300 m2 dhe nje papafingo me siperfaqje 200 m2. Vila ka 120 m2 parkim dhe 1000 m2 ambiente te gjelberuara. Vila eshte e siguruar dhe eshte super luksoze. Ajo shitet per nje cmim te favorshem per 1.600.000 euro.

Cmimi: 1.600.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja e truallit: 1000 m2
Siperfaqja e duplexeve: 300 m2
Siperfaqja e papafingos: 200 m2
Tipi i prones: Vile
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 153 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 704593ace1471286

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total