Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Shitet Vile karabina ne Selite

 • Çmimi/m²: 440
 • Sipërfaqja (m²): mbi 300
 • Adresa: Selite
 • Rrethi: Tiranë
 • Kontakt: +355695406860
 • Specifikimet: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
 • Postuar: 22/01/2018 11:44
 • Skadon: 97 ditë, 1 orë
vile karabina
vile karabinavile karabina

Përshkrimi

Shitet vile karabina ne Selite, buze rruge. Siperfaqja e truallit eshte 180 m2. Mbi kete truall eshte ndertuar nje vile e cila eshte karabina. Siperfaqja totale e viles eshte 338.6 m2, ku kati perdhe ka nje siperfaqje prej 111.4 m2, kati i pare i banimit ka nje siperfaqje prej 113.6 m2 dhe kati i dyte i banimit ka nje siperfaqje prej 113.6 m2, plus tarace me te ngritur anash (h=1.5 m) me siperfaqje 90 m2. Vila ndodhet ne nje vend teper panoramik. Vila eshte buze rruge, ku e ben qe kati perdhe mund te perdoret edhe si ambient biznesi. Shitet per nje cmim teper te leverdisshem, per vetem 130.000 euro (i diskutueshem).

CMIMI:130.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 338.6 m2
Kate: kati perdhe + 2 kate
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Selite

Nuk ka tag

450 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 42559aee2c518bea

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total