Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Shitet vile dykateshe ne Hamallaj, Durres

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Hamallaj
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 41 ditë, 21 orë
5
41416

Përshkrimi

Shitet vile dykateshe ne Hamall, prane kompleksit Lalzi bay vetem 500 m larg bregut te detit. Vila ka siperfaqe trualli rreth 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Vila ka dy kate. Kati i pare ka sallon, nje dhome gjumi, kuzhine te kompletuar ne menyre bashkekohore dhe 2 tualete me dritare. Ky kat eshte i shtruar ne pllake. Kati i dyte ka lartesi te konsiderueshme mbi 4 m eshte i shtruar ne parket dhe ka nje sallon te madh, dy dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje ballkon. Vila ka dritare plastike me dopjo xham dhe me grila si dhe dyer druri te bera me porosi. E gjithe vila ka termoizolim dhe sistem kondicionimi. Oborri i jashtem rrethongjithe vilen dhe eshte i sistemuar dhe me gjelberim. E gjithe vila ka mur rrethues dhe mundesi parkimi per dy makina. Me dokumenta te rregullta. Vila shitet e mobiluar por mund te shitet edhe bosh.

Nuk ka tag

5914 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 888579efc2e28e6e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total