Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270,000 €

Shitet vile 3 katshe gjithsej 330m2 Truall toke gjithesej 1000m2 3 dyqane 120m2

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Berzhite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697666697
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 06/12/2017 16:40
  • Skadon: 106 ditë, 14 orë
IMG_4404
IMG_4403IMG_4406IMG_4407IMG_4405IMG_4408IMG_4409IMG_4410

Përshkrimi

Vile 3 katshe gjithsej 330m2
Truall toke gjithesej 1000m2
3 dyqane 120m2
Pem frutore dhe kopesht
E kompletuar
Dokumentacion te rregullta

Nuk ka tag

148 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6085a28089a5d0a2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total