Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

360,000 €

Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet

  • Çmimi/m²: 520
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Ura e Dajlanit
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 70 ditë, 18 orë
Vile ne Shkozet Durres
Vile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet DurresVile ne Shkozet Durres

Përshkrimi

Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli prej 700 m2. Vila ka perpara lulishte me peme dekorative te organizuara shume bukur me pamje ballore nga rruga. Anash eshte rruga 5 m e gjere e cila sherben per kalim nga pjesa e prapme e saj me rreth 200 m toke per kopesht. Ka parkim per 4-5 makina.

Kati i pare : aktualisht eshte magazine por mund te organizohet edhe per banim ose biznes.
Kati i dyte : banim me verande te bukur nga para, me sallon pritjeje , guzhine vecmas , sallon tjeter per ndenje te familjareve , nje dhome gjumi , banjo dhe dy ballkone ne pjesen e prapme.
Kati i trete: ka 4 dhoma gjumi , verande te madhe panoramike nga perpara , banjo dhe ballokon nga pjesa e prapme .

Vila sherben per banim por mund te organizohet edhe per biznes . Shitet per 360 000 euro

CMIMI: 360 000 euro

Siperfaqja Pergjithshme: 700 m2
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 2
Viti I Ndertimit: 2005
Garazhid: per 4-5 makina
Numri Kateve: 3

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pro…he-ne-shkozet/

Nuk ka tag

486 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37459ca6276c1322

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total