Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Shitet Vilë, 2Kateshe, Plazh-Durres +530m2

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Lagjia 13 Plazh-Durres..rruga Mbreti i Arbrit,perballe kompleksit Kasa
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0682140159 0698716230
  • Specifikimet: Vend parkimi
  • Postuar: 17/02/2018 20:11
  • Skadon: 50 ditë, 1 orë
503704-500x300
637609-500x300.jpg120170805_19153420170805_19233020170805_191623Screenshot_20170805-19272820170805_19225620170805_19224220170805_191731

Përshkrimi

Shitet shtepi 2 kateshe +530m2! Shtepia ndodhet ne zonen e Plazhit ne Durres.Rruga “Mbreti i Arbrit” prane Kompleksit Kasa.Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire,perbehet nga dy kate.
Kati i dyte 180m2..kati i pare magazine 150m2..+ 2 ballkone…oborr i madh 200m2 dhe garazhd i vogel per parking..Hapesira mjaft te medhaja…Cmimi 130.000€
Nr.cel 0682140159…0698716230…
email; blejsidbajro96@gmail.com

Nuk ka tag

426 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 430590301b43f498

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total